2014 yılı Başak Burcu Yorumları – Rezzan Kiraz Başak Burcu Yorumları – Rezzan Kiraz 2014 Ayı Başak Burcu Yorumları – Aylık Burç Yorumları – Burçlar Başak Burcunu 2014′de Neler Bekliyor?
2014 yılı Rezzan Kiraz Burç Yorumları
Rezzan Kiraz 2014 Başak Burcu Yorumu
Başak Burcu 2014 Rezzan Kiraz Burç Analizi
2014 Ayı Başak Burcu Yorumları
Başak Burcunu 2014′te Neler Bekliyor?

2014 yılında yalnız başınıza ve istikrarlı bir tempoyla sürdüreceğiniz çalışmalarınız sonucunda çok önemli başarılar elde edebilirsiniz. Ancak bunun için öncelikle zamanınıza kıskançlıkla sahip çıkmanız ve enerjinizi çalan insanları yaşamınızdan soyutlamanız gerekli. Bu yıl özellikle işlerinde zihinsel yeteneklerini kullananlar ve “iletişim” odaklı bir mesleği olanlar kariyerlerinde aşamalar kaydedebilir mutluluk verici gelişmelerle karşılaşabilirler. 2014 yılında bilgi edinmekten duyduğunuz hoşnutluk kadar kardeşlerinizin katkılarıyla da yaşamınızı daha iyiye taşımanız mümkün olabilir. Romantik ilişkiler söz konusu olduğundaysa aşka yaklaşımınız oldukça farklıla-şabilir; geride bıraktığımız yılda farkına varmaya başladığınız gibi kendinizi özgürleştirirken aynı hakkı sevgiliniz ya da eşinize de tanıyabilirsiniz. Yalnızsanız olasılıkla bireyselliğinizi koruyabileceğiniz aşkları tercih edeceksiniz.
Yaptığınız işlerde yaratıcı yeteneklerinizden yararlanarak kişisel imzanızın fark edilebilir olmasını sağlamanız mümkün. 2014’ün sunduğu olağanüstü fırsatları değerlendirerek çok parlak başarılar elde edebilirsiniz. İş arkadaşlarınız ortaklarınız danışmanlarınız ve kardeşleriniz de size önemli katkılar sağlayabilirler.
Ancak bu güzel görünümlerin gölgeleri de var. Öncelikle sağlığınıza özen göstermeniz; uyku düzenini önemsemeniz ve beslenmenize dikkat etmeniz gerekli. İkincisi 2014’e özgü biçimde bir yandan olağanüstü fırsatlarla karşılaşırken bir yandan da neyin iyi neyin kötü olduğunu bilemeyip hatalar yapmamız ve insanları yanlış değerlendirmemiz tehlikesi var. Siz de en büyük fırsatlarla eşiniz ortaklarınız danışmanlarınız ve iş arkadaşlarınız aracılığıyla karşılaşırken gölgeler ayrılık getirebilir ve koşulları olduğundan farklı algılayarak hatalı hareket etmenize yol açabilir. Atacağınız her adımda dikkatli olmalı ve kararlarınızı çok hassas bir terazide tartmak durumunda olduğunuzu unutmamalısınız.
İlişkilerinizle ilgili duygusal süreçler yaşayabileceğiniz bu yıl öncelikle sorunlu ilişkilerinizi iyileştirmeli bağışlamanız gereken birileri varsa onları affetmeli ve eğer gerekliyse bazı kişilerle de yollarınızı ayırmalısınız. Bir anlamda ilişkilerinizi kategorize ederek değerlendirmeye almalı ve ruhsal anlamda üzerinizde yük oluşturan kişilerle sorunlarınızı çözümlemelisiniz. Yinelersek ya ilişkide olduğunuz insanlarla bağlarınızı onarmalı ya da onları tamamen kafanızdan atarak bu psikolojik ağırlık ve baskıdan kurtulmalısınız.
2014’ü incelemeyi sürdürürsek duyarlılığınızın aşırı artacağı bu yıl olumsuz koşullarla karşılaşmanız halinde karamsarlığa kapılmamaya ve geri adım atmamaya çok dikkat etmelisiniz. Duygularınızı belli etmeme çabasında olduğunuz için bu tür yaklaşımlarınız hassasiyetinizle ilgili değerlendirilmeyip tembel ve kayıtsız olduğunuz düşünülebilir. İnsanlar özellikle de iş arkadaşlarınız sizin olumlu yönlerinizi dikkate almazken siz aksine iyi niyetli duygularınızla onlar için son derece olumlu düşünebilirsiniz. Bu duygusal düzeydeki anlaşmazlık işte sorunlar yaşamanıza ve özellikle iş arkadaşlarınız ve çok daha düşük bir olasılıkla da ortaklarınız ya da eşiniz tarafından hayal kırıklığına uğratılmanız sonucunu doğurabilir.
2014 yılında genel olarak ilişkilerinize değinecek olursam kardeşleriniz ve ailenizin diğer fertleriyle ilişkileriniz son derece iyi olabilir. Akrabalarınız ve komşularınıza karşı da oldukça destekleyici ve cömert davranabilir ve karşılığından benzer tepkiler görebilirsiniz. Ama bu arada başta değindiğimiz gibi zamanınıza sahip çıkmanıza ilişkin temel kriterleri unutmamalısınız. Kardeşleriniz ise mutlaka daha farklı bir yaklaşımı hak ediyorlar. Bu yıl kardeşleriniz yaşam amaçlarınıza ulaşmanız yolunda sizi desteklerken ayrıca evinizin konfor ve güzelliğini artırmanıza da yardımcı olarak önemli katkılarda bulunabilirler. Onlarla birlikte yapacağınız işler sayesinde hem çok eğlenebilir hem de çok güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. Bu sözgelimi eviniz için dikeceğiniz bir perde olabileceği gibi çok daha geniş kapsamlı iş girişimlerinde bulunabileceğiniz anlamına da gelebilir.